logologo

Zapowiedź na luty 2011: Gucci Guilty pour Homme

Zapowiedź na luty 2011: Gucci Guilty pour Homme

Po spektakularnym sukcesie damskiego Guilty marka Gucci zapowiada premierę męskiego odpowiednika: wody toaletowej Gucci Guilty pour Homme. Ma to być w 100% męski zapach paprociowy. Najnowsze perfumy dla mężczyzn Gucci wprowadzi do sprzedaży w lutym 2011 roku. Na początek tylko w kilku krajach europejskich (pierwsze będą Włochy, skąd pochodzi marka Gucci). W Polsce spodziewać się ich możemy parę tygodni później w perfumerii Kokai.pl.

Jak będzie pachniał Gucci Guilty pour Homme?

Producenci mówią krótko: Gucci Guilty pour Homme to perfumy dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą. No fakt, wybór paprociowej rodziny zapachowej to jak najbardziej zwrot ku tradycyjnie męskim nutom zapachowym. Ale! za chwilę producenci dodają zastrzeżenie: ma być czymś bezkompromisowo męskim, jednak nawiązującym do damskiej wersji Guilty. Ciekawe… Perfumy dla pary?perfumy Gucci Guilty pour Homme

Gucci Guilty pour Homme – perfumy paprociowe

Zapachy paprociowe to te, które pachną jak suche, wypalone słońcem runo leśne. Najważniejsze nuty zapachowe perfum paprociowych to intensywne drzewa i zioła przeszyte słodkawą linią aromatyczną, na stosunkowo delikatnej bazie. Uznawane są za zapachy nadające klasy. Jak się mają do tego nuty zapachowe Gucci Guilty pour Homme? Nuta głowy ma być à la tradycyjna woda kolońska: cytrusowo-ziołowa, szczególnie zauważalna ma być nuta lawendy (ważny składnik zapachów paprociowych). Raczej nie będzie przypominać bardzo dziewczęcego otwarcia zapachu damskiego Guilty. W sercu ma pojawić się kwiat pomarańczy. Tradycyjnie jego słodko-gorzka woń spotykana jest częściej w szyprowych mieszankach dla kobiet, ale nawet w męskich perfumach może być bardzo ciekawym uzupełnieniem połączenia cytryna + lawenda z nuty głowy. Jego słodycz będzie zapewne tym ogniwem, które przybliży do siebie damski i męski Gucci Guilty. W bazie pojawi się paczula, podobnie jak w Guilty dla kobiet, w towarzystwie cedru. Jeśli Gucci Guilty pour Homme ma być paprociowy, będzie to na pewno bardzo intensywny, suchy cedr.

Szklano-metalowy flakon

Flakon Gucci Guilty pour Homme, podobnie jak flakon Guilty dla kobiet, zaprojektowała dyrektor kreatywna domu mody Gucci Frida Giannini. Szklana buteleczka w metalowej oprawie, ozdobiona logo GG nawiązuje do flakonu damskiego odpowiednika.

reklama perfum Gucci Guilty pour HommeChris Evans w reklamie Gucci Guilty pour Homme

Producenci zapowiadają jedną z najbardziej ekspansywnych kampanii reklamowych, angażującą wszystkie technologie cyfrowe. Na razie świat obiegły plakaty reklamowe, na których w roli głównej występuje twarz zapachu Gucci dla mężczyzn: aktor Chris Evans, w towarzystwie twarzy damskiego zapachu: Evan Rachel Wood. Aktorzy wystąpili już wspólnie w reżyserowanym przez Franka Millera filmie reklamującym Gucci Guilty.

Czekamy na premierę Gucci Guilty pour Homme

Woda toaletowa Gucci Guilty pour Homme do sklepów w wybranych krajach trafi w lutym 2011. Z niecierpliwością czekamy na polską premierę. Sądząc po zapowiedziach producentów, perfumy nie przejdą niezauważone.perfumy cena

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
Zapowiedź na luty 2011: Gucci Guilty pour Homme, 10.0 out of 10 based on 6 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Angel Schlesser – Esprit de Gingembre pour Homme
  2. WielkaNOC = MAŁE ceny w perfumerii Kokai.pl. Perfumy w promocji
  3. Nowe perfumy męskie Diora: Aqua Fahrenheit – zapowiedź na luty 2011
  4. Zanim Gucci Guilty zrobił furrorę, Byblos powiedział już wszystko…
  5. Zapowiedź na luty 2011: pierwsze perfumy Rihanny: Reb’l Fleur

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU