logologo

Woda perfumowana Aura marki Swarovski już dostępna w perfumerii Kokai.pl!

Woda perfumowana Aura marki Swarovski już dostępna w perfumerii Kokai.pl!

Woda perfumowana Aura, pierwsze perfumy marki Swarovski, to maksimum upajającej treści + maksimum olśniewającej formy. Ozdobiony wielkim kryształem Swarovskiego flakon i obfita słodycz promieniejącego z daleka zapachu to coś dla wielbicielek stylu glamour. Kokai.pl jako pierwsza perfumeria internetowa wprowadza perfumy Aura do Polski! cena perfumy

Kryształ Swarovskiego

Już w zapowiedzi perfum Aura pisaliśmy o świetnym koncepcie marki Swarovski, by przyćmić wszystkie inne gadżety wysadzane drobniutkimi kryształkami Swarovskiego. No i udało się bez dwóch zdań. Woda perfumowana Aura to kwintesencja stylu glamour: szklany flakon oprawiony został w połyskujący polerowany metal, na jego przecięciu prześwituje przezroczyste szkło, ujawniające różową esencję perfum. Na zwieńczeniu lśni, rozszczepiając światło, wielki kryształ Swarovskiego. Już samo podziwianie flakonu mogłoby sprawić przyjemność. 100% glamour.Swarovski Aura

Perfumy klasyczne

A zapach… może Was zaskoczyć. Perfumy Aura komponowali ci sami specjaliści, którzy opracowali formułę jedynego w swoim rodzaju Angel od Thierry’ego Muglera. W zapowiedzi wody perfumowanej Aura zastanawialiśmy się, czy zachowa oryginalność. Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że Swarovski zaproponował coś kompletnie innego niż Angel – bo zupełnie tradycyjnego. Aura to mieszanka owocowo-kwiatowa skomponowana wedle kanonów wysokiej klasy perfum z tej rodziny zapachowej. W naszym odczuciu do gustu przypadnie kobietom 25+.

Zapach perfum Aura

Woda perfumowana Aura nie jest ani trochę szyprowa, jak zapowiadali producenci. Jest w niej za to przebogate, słodkie liczi, podszczypujący w nos różowy pieprz i kandyzowana róża – połączenie naprawdę bardzo słodkie (to chyba jedyna cecha wspólna perfum Aura i Angel). Do tego upojny kwiat pomarańczy i intensywny bursztyn. Przy pierwszym teście Aura może wydać się gęsta i kleista, ale poczekajcie chwilę, dajcie bazie zapachu w pełni się rozwinąć, a przekonacie się, czym jest prawdziwa piżmowo-kwiatowa rozkosz.

Swarovski Aura reklama

Towarzyszyć Wam będzie cały dzień albo i dłużej, bo woda perfumowana Aura ma niezwykłą trwałość zapachu. I ogromną moc – nie aplikujcie jej za dużo, jeśli macie wrażliwe nosy! Ale jeśli Waszym znakiem rozpoznawczym jest zapachowy woal roztaczany dookoła, zapachowa aura (może stąd ta nazwa…), woda perfumowana Aura jest idealną kompozycją dla Was.

Woda perfumowana Aura marki Swarovski dostępna jest w perfumerii Kokai.pl we flakonach 75 ml.perfumy cena

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 7.1/10 (7 votes cast)
Woda perfumowana Aura marki Swarovski już dostępna w perfumerii Kokai.pl!, 7.1 out of 10 based on 7 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Nowoczesny zapach aldehydowy: woda perfumowana John Galliano
  2. Woda perfumowana a woda toaletowa – porównanie EDP i EDT perfum: Lolita Lempicka, Euphoria, Laguna Maravilla
  3. Tydzień Glamour w perfumerii KOKAI.PL – promocje na perfumy celebrytów
  4. Zapowiedź: Aura – pierwsze perfumy Swarovskiego – już w kwietniu 2011
  5. Swarovski – Aura

Komentarze

1
  1. Woda perfumowana jest przepiękna jestem zwolenniczką świeżych ale trwałych perfum i one takie są.Bardzo polecam mam je od kwietnia br.i wszystkim się podobają.

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU