logologo

Pierścienie z perfumami Angel i Womanity od Thierry’ego Muglera

Pierścienie z perfumami Angel i Womanity od Thierry’ego Muglera

Lśniące kryształki Swarovskiego, różowe kamienie ozdobne, srebrny zamak i perfumowane serce… To kolejna pozycja na liście obowiązkowych zakupów na karnawał 2011: limitowana edycja pierścieni z perfumami Angel i Womanity.  Niestety najnowsze błyskotki Muglera nie są dostępne w Polsce, ale podpowiemy Wam, gdzie kupić te rzadkie rarytasy.

Angel Bague à Parfum

pierścień z perfumami Angel - Thierry Mugler

Angel Bague à Parfum to pierścień wysadzany 70 kryształkami Swarovskiego, wykonany z polerowanego, srebrnego stopu metali zamak (zamak to stop cynku, miedzi, magnezu i aluminium). Ma kształt gwiazdy – znaku rozpoznawczego projektów Thierry’ego Muglera.

Magia Angel Bague à Parfum rozpoczyna się po przesunięciu jego oczka. W środku pierścienia zamknięty jest konkret perfum Angel (0,9 g). Szlachetny konkret, czyli stężone olejki zapachowe użyte do produkcji wody perfumowanej Angel, ma woskowatą konsystencję, dzięki czemu łatwo nabrać go na palec i zaaplikować na ciało.

Pierścień opakowany jest w przezroczyste pudełeczko, w którym można przechowywać go niczym dzieło sztuki w gablocie. Stworzy elegancki duet z esencją perfum Angel w wysadzanym kryształkami Swarovskiego kieszonkowym atomizerze.

Perfumowany pierścień Angel kupić można w internetowym Thierry Mugler Boutique: amerykańskim za 65 $ lub francuskim za 55 €.

Womanity Bague à Parfum

zestaw pierścień z perfumami Womanity i saszetka - Thierry Mugler

Womanity Bague à Parfum, czyli pierścień z perfumami Womanity, podobnie jak jego odpowiednik Angel, także kryje woskowaty konkret olejków zapachowych (0,9 g), których użyto do produkcji wody perfumowanej Womanity. Również wykonany został ze stopu metali zamak. Wytopiono w nim ornamenty identyczne z tymi, jakie znalazły się na flakonie perfum Womanity. Zwieńczono go różowym kamieniem ozdobnym.

Womanity Bague à Parfum sprzedawany jest w zestawie z saszetką ze srebrnej skóry ekologicznej, w której wytłoczono desenie współgrające z ornamentami Womanity.

Zestaw z perfumowanym pierścieniem Womanity i saszetką Womanity kupić można w amerykańskim internetowym Thierry Mugler Boutique za 60 $.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Woda perfumowana Aura marki Swarovski już dostępna w perfumerii Kokai.pl!
  2. Angel Schlesser – Angel Schlesser Homme
  3. Angel Schlesser – Angel Schlesser Homme Oriental Edition
  4. Zapowiedź: Aura – pierwsze perfumy Swarovskiego – już w kwietniu 2011
  5. Queen od Queen Latifah i Angel od Thierry’ego Muglera – podobne perfumy?

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU