logologo

Perfumy Lady Gaga? To już pewne!

Perfumy Lady Gaga? To już pewne!

O podpisanym z koncernem Coty długoterminowym kontrakcie na produkcję perfum i kosmetyków z linii sygnowanej pseudonimem artystycznym piosenkarki Lady Gaga poinformowała we wrześniu. Dziś już wiadomo, że pierwsze perfumy Gagi trafią do sklepów wiosną 2012.

Czego się można spodziewać po perfumach od Lady Gagi?

Czego można spodziewać się po perfumach Lady Gagi? Na pewno ekstrawaganckich opakowań i niekonwencjonalnych nut zapachowych o dużej sile rażenia – jak wizerunek artystki. Grupa Coty, specjalista w produkcji i promowaniu zapachów celebrytów, m.in. Beyoncé, Gwen Stefani, Mariah Carey, wie, jak zadbać o to, by pierwsze perfumy Lady Gagi były jedyne w swoim rodzaju, a ich kampania reklamowa odbiła się szerokim echem na całym świecie.

Jak będą się nazywały?

Prywatna firma Lady Gagi Ate My Heart Inc. już od dłuższego czasu przygotowuje grunt pod otwarcie linii zapachów i kosmetyków sygnowanych pseudonimem artystycznym piosenkarki. Zastrzegła kilka nazw handlowych w kategorii „perfumy, make-up, kosmetyki pielęgnacyjne”, m.in. The One, Monster i Bad Romance. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że pierwsze perfumy Lady gagi nazywać się będą The One.

Jak będą pachniały?

Fani Lady Gagi już zacierają ręce, czekając na popisową, pełną przepychu kampanię reklamową. Jednak entuzjazm powściąga jedna wątpliwość: jak Coty poradzi sobie ze skomponowaniem zapachu z jednej strony odpowiadającego wizerunkowi największej ekscentryczki ostatnich lat, z drugiej – zdatnego do noszenia przez ludzi, którzy wolą podziwiać ekscesy Lady Gagi z daleka, sami nie pachnąc porażająco dziwacznie? Wszystko okaże się w przyszłym roku.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 8.3/10 (8 votes cast)
Perfumy Lady Gaga? To już pewne!, 8.3 out of 10 based on 8 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Perfumy na lato a perfumy na zimę
  2. Totalna wyprzedaż markowych kosmetyków w perfumerii Kokai.pl
  3. Perfumy z płatkami złota: woda perfumowana Jivago 24K
  4. Caron – Lady Caron Extrait de Parfum
  5. Kiedy wreszcie perfumy od Madonny?

Komentarze

3
  1. ciekawe, czy będą tak beznadziejne, jak sama Lady Gaga ;)

  2. perfumy LADY GAGI to będzie hit ;D
    ja już tych perfum poszukuję ;D:D

  3. Lady Gaga jest świetną artystką i ma niezwykły talent. Nie obrażę jej jak szanowny pan/pani o nicku mariet. Rzeczywiście perfumy o tak obrzydzającym zapachu… Jednak na co innego mogła wpaść nasza Lady? życzę jej dobrej kariery, jednakże już wiem, iż fani Lady będą chcieli nawet śmierdzieć jak ona. Myślę sobie jak może ,,pachnieć” krew i… pozdrawiam.

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU