logologo

Lovestruck od Very Wang – zapowiedź na czerwiec 2011 – zapach z pazurem

Lovestruck od Very Wang – zapowiedź na czerwiec 2011 – zapach z pazurem

Vera Wang napisze historię miłości Romea i Julii na nowo już w czerwcu 2011 wraz z premierą jej najnowszej wody perfumowanej Lovestruck, której kompozycja połączy kwiatowe delikatności i soczystą słodycz świeżych owoców przeszyte piżmową zmysłowością.

Kwiaty z piżmowym pazurem

Jak wszystkie zapachy sygnowane przez Verę Wang woda perfumowana Lovestruck zawiera rzadkie w perfumach nuty zapachowe: różową guawę i kwiat arcydzięgla. W sercu zapachu rozkwitnąć mają bardzo kobiece nuty kwiatowe: tuberoza i lotos. Baza to akordy drzew i białe piżmo. Główny trzon kompozycji będzie słodko-świeży, chyba raczej tradycyjny, ale z pewnością kwiat arcydzięgla zabarwi go piżmowo, sprawi, że Lovestruck będzie zapachem z pazurem.

Vera Wang o Lovestruck

Sama Vera Wang podkreśla, że woda perfumowana Lovestruck to nowa definicja miłości Romea i Julii: zapach Lovestruck wyrażał będzie nie romantyczne uniesienia, a stan bezgranicznej miłości, pasję i zmysłowość. Super! Jeśli do tego Lovestruck będzie tak wysokiej jakości jak inne zapachy Very Wang, chyba większość miłośniczek zapachów z pazurem znajdzie w nim swojego ulubieńca na 2011 rok.reklama Vera Wang Lovestruck

Bukiet dla kochanki

O zapachu z pewnością porozmawiamy, jak wejdą do sklepów. Tymczasem powiedzieć trzeba jedno: flakon Lovestruck jest naprawdę świetny!

Premiera Lovestruck: czerwiec 2011

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Zapowiedź: Aura – pierwsze perfumy Swarovskiego – już w kwietniu 2011
  2. Święto Miłości w Kokai.pl – tanie perfumy na walentynki – do 20 II 2011
  3. Zapowiedź na luty 2011: pierwsze perfumy Rihanny: Reb’l Fleur
  4. Nowoczesny zapach aldehydowy: woda perfumowana John Galliano
  5. Nowe perfumy męskie od Lacoste: kolekcja L.12.12 – zapowiedź na marzec 2011

Komentarze

1
  1. ten tiul ładny, tylko mogliby ładniejszy napis na flakonie nadrukować. ten wygląda jak wybazgrolony na ławce szkolnej (chyba że to tak specjalnie?) i niezbyt pasuje do tego eleganckiego tiulu. a Vere Wang lubię, głównie jej klasyczne zapachy (Princeski niezbyt mi przypadły do gustu). najlepszy jest pierwszy Vera Wang. zobaczymy, zobaczymy co z tym Lovestruck będzie.

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU