logologo

Letnie nowości na upalne dni – nowe perfumy na lato 2011 w Kokai.pl

Najlepsze perfumy na lato łączą w sobie nuty energetyzujące i odświeżające oraz wszelkie zapachy kojarzące się z latem, słońcem, plażą i morzem. Sprawdźcie, jakie nowe perfumy na lato 2011 proponują znani projektanci. Wszystkie znajdziecie w perfumerii Kokai.pl!

Damskie perfumy na lato 2011

Lekkie wody toaletowe dla kobiet wedle tegorocznych trendów są złocistą pieszczotą słońca i odświeżającą wonią nut zielonych oraz wodnych.

YSL Saharienne

Na lato 2011 najpopularniejsze marki perfum oferują właśnie takie atrakcje. Yves Saint Laurent wyemitował wodę odświeżającą Saharienne – kompozycję lekką, lecz zmysłową. Harmonijnie łączą się w niej pieszczotliwe nuty słoneczne (woń rozgrzanego piasku, suchych drzew i białych kwiatów) oraz zielone w galbanum i liściach gorzkiej pomarańczy, do tego świeżutki imbir i cytryna.

Davidoff Cool Water Summer Dive WomanNieco inną propozycją są nowe perfumy na lato 2011 marki Davidoff: Cool Water Summer Dive Woman. Tu dominują wodne nuty melona i ananasa oraz kwiatowo-zielony fiołek na pudrowej bazie. Ten świeży koktajl owocowy jest alternatywą dla musujących zapachów hesperydowych i kremowych białych kwiatów.

Męskie perfumy na lato 2011

Dotychczas rześkie nuty wodne oraz energetyzujące cytrusy często gościły w kompozycjach męskich perfum letnich. Nowe perfumy na lato 2011 nieco modyfikują ten trend. Najpopularniejsi producenci proponują wszelkie wariacje na temat nut wodnych i hesperydowych.Armani Code Sport

Armani stawia na ambrox (ma zapach słonawej ambry i bryzy morskiej na bazie pudrowych drzew), cytrynę, imbir i miętę w wodzie toaletowej Armani Code Sport.

Davidoff Cool Water Summer Dive MenDavidoff w Cool Water Summer Dive Men proponuje połączenie gorzkiego grejpfruta ze słonawymi nutami morskimi, musującym zapachem kory drzewka cytrynowego i aromatycznymi jagodami jałowca.

Z kolei Bulgari preferuje oceaniczne aromaty w postaci trawy morskiej łączonej z lodem oraz ostrą cytryną i miętą pieprzową w Aqua pour Homme Toniq. To musujący tonik w chłodzącym, wodnym wydaniu.Bulgari Aqua pour Homme Toniq

Calvin Klein Eternity Summer 2011 MenCalvin Klein oferuje jeszcze inne połączenie: nuty morskiego powietrza, wodne akordy arbuza oraz pełną gamę orzeźwiających cytrusów z anyżem w Eternity for Men Summer 2011.

Nowe perfumy na lato 2011 znajdziecie w perfumerii Kokai.pl!Letnie nowości w perfumerii Kokai.pl

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

1. Perfumy Givenchy i Davidoff – promocje specjalne
  2. Nowe perfumy męskie Diora: Aqua Fahrenheit – zapowiedź na luty 2011
  3. Agua de Loewe Mediterraneo – nowe perfumy na lato od Loewe
  4. 20 najlepszych perfum na lato 2011 według „Vogue”
  5. Nowe perfumy na lato: Lovely Kiss marki Salvador Dali