logologo

Perfumy są jak biżuteria… – kieszonkowy atomizer Angel od Thierry’ego Muglera

Perfumy są jak biżuteria… – kieszonkowy atomizer Angel od Thierry’ego Muglera

Są zapachy, których nie trzeba prezentować. Bez wątpienia należy do nich Angel, który w 1992 r. zburzył wszelkie schematy myślenia na temat perfum orientalnych, tworząc nową kategorię zapachów: oriental gourmands (smakowite orientalne). Do rewolucji spowodowanej przez Angel przyczynili się najlepsi z najlepszych: laboratoria Givaudan (opracowanie kompozycji zapachowej zawierającej 15% czystych olejków zapachowych), studio Verreries Brosse Glassworks (wykonanie flakonu) i oczywiście mistrz ceremonii Thierry Mugler, który samodzielnie zaprojektował zapach wody perfumowanej i gwiezdny flakon.

Fenomenalna popularność kultowej mieszanki zaowocowała edycją 4 różnych flakonów Angel oraz 10 pokrewnych kompozycji, wariacji na temat nut zapachowych prototypu (Angel Innocent, Angel Innocent Rock, Kiss of an Angel, Angel Forever, Angel Sunessence, Angel Intimate Star, Angel Pivoine, Angel La Rose, Angel Lily, Angel Violette). „Strzeżcie się aniołów” – powiedział Mugler, ale to jeszcze nie ostatnie jego słowo w sprawie Angel.

Olśnił wszystkich blaskiem kryształów Swarovskiego wtopionych obok szklanej gwiazdy w posrebrzaną powłokę metalowego flakonu-atomizera kryjącego 10 ml esencji niebiańskiej rozkoszy.

Kieszonkowy atomizer Angel - Thierry Mugler

Posrebrzany atomizer Angel z kryształkami Swarovskiego fot. Cadeauxdaffaires.thierrymugler.com

Atomizer do noszenia w torebce (le vaporisateur de sac) nie jest dostępny w Polsce, ale zamówić go można we francuskim butiku internetowym Thierry’ego Muglera za 117 euro (ok. 480 zł). Atomizer napełnia się tak jak inne Muglerowskie flakony wielokrotnie napełnialne (fr. ressourçable, ang. refillable) – w „źródełkach Muglera” w renomowanych perfumeriach w większych miastach Polski (m.in. w perfumeriach Douglas, Galeria Centrum, Clarins). Każde napełnienie jest ok. 15% tańsze od Aniołka w zwykłym flakonie.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Perfumy są jak biżuteria… – kieszonkowy atomizer Angel od Thierry’ego Muglera, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Woda perfumowana Aura marki Swarovski już dostępna w perfumerii Kokai.pl!
  2. Angel Schlesser – Angel Schlesser Homme Oriental Edition
  3. Zapowiedź: Aura – pierwsze perfumy Swarovskiego – już w kwietniu 2011
  4. Queen od Queen Latifah i Angel od Thierry’ego Muglera – podobne perfumy?
  5. Atomizer czy korek?

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU