logologo

Perfumy na wiosnę / lato – nowości: duet Burberry Sport

Perfumy na wiosnę / lato – nowości: duet Burberry Sport

Już jest! Razem z kolekcją ze sportowej linii odzieży Burberry na wiosnę i lato 2010 zaprezentowane zostały dwie nowe wody toaletowe: Burberry Sport for Women i Burberry Sport for Men – kompozycje lekkie, łatwe do noszenia na co dzień, sportowe, ale nie pozbawione brytyjskiego stylu zawsze pełnego elegancji. Ich projektanci określili je jako zapachy, które mają przywodzić na myśl ruch, energię, napawać radością życia, chęcią czerpania z niego pełnymi garściami.

Skomponowana przez Oliviera Polge’a i Beatrice Piguet damska wersja zapachu rozwija aromat od nut mandarynki, imbiru i soli morskiej, a jej sercem są rześkie wonie magnolii i kapryfolium na ciepłej bazie piżma i cedru. To mieszanka świeża i szykowna. Razem z wodą toaletową linię dla kobiet tworzą żel pod prysznic i balsam do ciała.

Męski Burberry Sport jednoczy orzeźwiające nuty imbiru, grejpfruta i młodych źdźbeł pszenicy z duszą kompozycji: aromatami bryzy morskiej i owoców jałowca przenikanymi przez głębokie akordy cedru, piżma i pyłu bursztynowego. Identycznymi nutami aromatyzowane są inne kosmetyki z linii dla mężczyzn: woda po goleniu, balsam po goleniu, żel pod prysznic i dezodorant. To wyszukane połączenie aromatów skomponowali Sonia Constant, Nathalie Gracia-Cetto i Antoine Maisondieu.

Plakat reklamujący perfumy Burberry Sport

Plakat reklamujący zapachy Burberry Sport

Twarzami zapachów Burberry Sport są modelka Lily Donaldson i aktor Douglas Both. Obejrzyj filmik z sesji zdjęciowej do plakatów reklamujących zapachy Burberry Sport.

Wody toaletowe dostępne są w metalowo-szklanych flakonach o pojemności 75 ml, 50 ml i 30 ml.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Perfumy bezalkoholowe – lato bez podrażnień skóry
  2. Perfumy po plażowaniu
  3. Linie zapachowe
  4. Wiosna!!! Obniżki cen najlepszych zapachów na wiosnę i lato
  5. Angielskie lato: Burberry Summer 2010 – nowość

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU