logologo

Akcja Armaniego „Acqua for Life” trwa – ofiaruj wodę pitną potrzebuącym

Akcja Armaniego „Acqua for Life” trwa – ofiaruj wodę pitną potrzebuącym

Zdajecie sobie sprawę, że aż 900 mln ludzi pozbawionych jest dostępu do czystej wody pitnej? Giorgio Armani postanowił to zmienić, angażując swoje dwa najlepsze zapachy męski i damski: Acqua di Gio pour Homme oraz Acqua di Gioia do akcji „Acqua for Life”. Akcja wystartowała w marcu i potrwa do końca 2011 roku.

1 flakon = 100 litrów wody

Najlepsze perfumy Armaniego: Acqua di Gio pour Homme oraz Acqua di Gioia zostały wyemitowane w specjalnych kartonikach oznaczonych logo akcji „Acqua for Life”. Kupując jeden flakon Acqua di Gio pour Homme lub Acqua di Gioia, finansujecie dostarczenie 100 l wody pitnej najbardziej potrzebującym.Acqua di Gioia Acqua for Life

40 mln litrów wody do końca 2011

Akcja „Acqua for Life” organizowana jest przez markę Giorgio Armani i organizację Green Cross International walczącą z problemem braku wody pitnej w krajach trzeciego świata. Jeszcze w tym roku Armani i GCI planują przekazać 40 mln litrów wody pitnej najbardziej potrzebującym, w pierwszej kolejności dzieciom, począwszy od szkół w Ghanie, gdzie aż 40 % ludności wiejskiej nie ma dostępu do wody zdatnej do picia.

Internauci mogą pomóc

Żeby wesprzeć akcję Armaniego i GCI, wystarczy wejść na stronę „Acqua for Life” na Facebooku i przyłączyć się do społeczności pomagających. Każda aktywność na facebookowej stronie: zaproszenie przyjaciół, dodanie komentarza, kliknięcie „Lubię to!”, to zapewnienie dodatkowych litrów wody pitnej dla potrzebujących.

Acqua di Gio Acqua for LifePomagaj 10 razy więcej

Każdy kartonik serii Acqua di Gio pour Homme i Acqua di Gioia z logo akcji „Acqua for Life” ma nadrukowany specjalny kod. Wpisując ten kod na stronie akcji „Acqua for Life” na Facebooku, pomaga się 10 razy więcej, ponieważ każda aktywność uczestnika z kodem to 10 razy więcej wody pitnej wysyłanej do Afryki. Za samo przyłączenie się do społeczności pomagających uczestnik akcji posiadający kod gwarantuje 100 l wody pitnej.

Więcej szczegółów: www.acquaforlifechallenge.org

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Akcja Armaniego „Acqua for Life” trwa – ofiaruj wodę pitną potrzebuącym, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. „Spadaj, zimo!” – promocja na perfumy i testery w perfumerii Kokai.pl,
  2. Acqua di Parma – Iris Nobile
  3. Allessandro dell’Acqua
  4. Acqua di Parma – Colonia
  5. Woda kolońska dla kobiet i mężczyzn: Acqua di Parma Colonia

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU