logologo
perfumy unisex

Acqua di Parma – Colonia

Acqua di Parma – Colonia

Zapach: Colonia

Marka: Acqua di Parma

Rodzaj: woda kolońska (EDC)

Premiera: 1916

Nuta głowy: bergamotka, cytryna, pomarańcza

Nuta serca: lawenda, róża bułgarska, ylang-ylang

Nuta bazowa: paczula, wetiwer, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe

(tutaj dowiesz się, jak pachną nuty zapachowe wody kolońskiej Acqua di Parma Colonia)

Perfumy Acqua di Parma Colonia dostępne są w perfumerii Kokai.plAcqua di Parma Colonia

- Acqua di Parma Colonia – recenzja -

Jeżeli zastanawiacie się, po czym poznać wysokiej klasy perfumy, proponujemy sięgnąć po wodę kolońską Acqua di Parma Colonia, a już nigdy nie będziecie mieli wątpliwości, czym się różnią naprawdę dobre, czy może lepiej powiedzieć: najlepsze perfumy od typowych kompozycji komercyjnych.

Haûte parfumerie

Niezaprzeczalnie najwyższa jakość Acqua di Parma Colonia ujawnia się w sposobie uwalniania nut zapachowych. Po aplikacji kolejne odcienie zapachu przebiegają szybko i gładko, jeden po drugim – tak, jakby całość zapachu była idealnie harmonijną symfonią. Żadna z nut nie wydaje się nie na miejscu, zapach rozpływa się na skórze, staje się wręcz drugą skórą noszącej go osoby, wciąż zachowując swe nieskazitelnie czyste i świeże oblicze. Jak na wodę kolońską zapach Acqua di Parma Colonia utrzymuje się bardzo długo, ok. 6 godzin, po czym wygasa powoli. Wówczas można powtórzyć aplikację (Acqua di Parma emituje zestawy kosmetyków i perfum na podróż, w małych flakonikach, wodę kolońską można więc mieć zawsze przy sobie).

Woda kolońska dla kobiet i mężczyzn

Acqua di Parma Colonia jest wodą kolońską unisex. To, co ją różni od typowo męskich wód kolońskich, to kwiatowe serce, w którym wyraźnie czuć nuty różane. To one nadają kompozycji łagodności, ocieplają czyste akordy cytrusowe. Baza Acqua di Parma Colonia także nie jest to końca charakterystyczna dla wód kolońskich. Jest orientalna, paczulowa, drzewna. Zapachowym tradycjonalistom polecamy na przykład 4711 lub Jean Marie Farina, wody kolońskie w ścisłym tego słowa znaczeniu.perfumy Acqua di Parma Colonia EDC

Naturalne olejki zapachowe

Acqua di Parma Colonia wytwarzana jest z naturalnych olejków zapachowych, nie przetwarzanych po ekstrakcji. Dzięki temu eau de Cologne pozbawiona jest jakichkolwiek odcieni, które można by odczuć jako syntetyczne lub nieharmonijnie wplecione w kompozycję. Dzieło włoskich mistrzów-perfumiarzy skomponowane zostało w 1916 roku i od tamtej pory nie zmieniło swej formuły. Flakon także prawie się nie zmienił od tamtego czasu. Tak wysokiej klasy perfumy jak Acqua di Parma Colonia nie potrzebują efektownej oprawy. Kunsztowny zapach mówi sam za siebie.

Woda kolońska unisex Acqua di Parma Colonia dostępna jest we flakonach 100 ml i 50 ml.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 7.2/10 (10 votes cast)
Acqua di Parma - Colonia, 7.2 out of 10 based on 10 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Zawartość alkoholu w perfumach
  2. 4711
  3. Roger & Gallet – Jean Marie Farina Extra Vieille
  4. Acqua di Parma – Iris Nobile
  5. Woda kolońska dla kobiet i mężczyzn: Acqua di Parma Colonia

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU