logologo
perfumy męskie

Victorinox – Swiss Unlimited

Victorinox – Swiss Unlimited

Zapach: Swiss Unlimited

Marka: Victorinox (o marce)

Rodzaj: woda toaletowa (EDT)

Premiera: 2009

Nuta głowy: absynt

Nuta serca: jałowiec

Nuta bazowa: jodła

(tutaj dowiesz się, jak pachną nuty zapachowe Swiss Unlimited)

Perfumy Victorinox Swiss Unlimited dostępne są w perfumerii Kokai.pl perfumy cena

- Swiss Unlimited – recenzja -

Perfumy dla globtroterów

Premiera wody toaletowej Swiss Unlimited marki Victorinox wiosną 2009 r. była wielkim wydarzeniem. Wzbudziła duże zainteresowanie producentów i konsumentów perfum. I niepowtarzalnym zapachem, i innowacyjnym flakonem Swiss Unlimited podważył dotychczasowe poglądy właścicieli koncernów kosmetycznych na kwestię perfum sportowych. Victorinox udowodnił, że zapachy drzewne nie muszą kojarzyć się tylko z męskością i stonowaną elegancją, a szklany flakon wody toaletowej może stać się funkcjonalnym akcesorium w podróży.

Zapach górskiego lasu

Kadzidlane nuty palonych owoców jałowca, żywiczne akordy świeżych igieł jodły, odurzające ziołowe tony – tak pachnie górska Szwajcaria. Swiss Unlimited odtwarza ten zapach: stonowany, głęboki, pozbawiony zbędnej prowokacji, pełen zadumy. Istotę aromatycznej aury Szwajcarii uchwyciły „nosy” z laboratoriów Fragrance Resources: Christine Nagel i Jean-Christophe Herault.

Rewolucyjny flakon

Uhonorowanie firmy Victorinox prestiżową FiFi Award w kategorii „przełom technologiczny roku 2009” było dopełnieniem sukcesu Swiss Unlimited. Co było jego podwalinami prócz zapachu? Funkcjonalność, ekologiczność i nowoczesny dizajn flakonu. Nigdy wcześniej nie myślano, że szklana buteleczka może być odporna na uderzenia (a wystarczyło zaprojektować dla niej amortyzującą gumową osłonkę), że może towarzyszyć właścicielowi w każdej podróży (po to osłonka wyposażona została w karabiner, który przypina się do paska plecaka, a do dużych flakonów dodaje się małe, o pojemności 30 ml, z systemem U-Fill do samodzielnego napełniania metodą podobną do uzupełniania naboi syfonu). W dodatku flakony Swiss Unlimited są ekologiczne: można je wielokrotnie napełniać. Całość, szklany flakon i gumowa osłonka, jest niczym praktyczne akcesorium wytrawnego alpinisty. W dodatku podane w formie nowoczesnych opływowych kształtów, w tradycyjnym dla firmy Victorinox czerwonym kolorze.

Może logo Victorinox (tarcza z herbem Szwajcarii) rozpoznawane na całym świecie dzięki słynnym wielofunkcyjnym scyzorykom wkrótce kojarzyć się będzie właśnie z zapachem dla globtroterów? Kto wie…

Obejrzyj filmik prezentujący Swiss Unlimited zamieszczony za stronie producenta.

Linię zapachową Swiss Unlimited tworzą wody toaletowe: w szklanym flakonie 75 ml ze zdejmowalną gumową osłonką, we flakonie 75 ml bez osłonki, w atomizerze 30 ml z niezdejmowalną osłonką, a także żel do ciała i włosów oraz bezalkoholowy dezodorant. cena perfumy

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Victorinox - Swiss Unlimited, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Lolita Lempicka – Eau du Désir
  2. Salvador Dali – Laguna Maravilla EDP
  3. Wyjątkowo wiśniowe perfumy: Lolita Lempicka Caprice Amarena (Amarena Whim)
  4. Narciso Rodriguez – Essence
  5. Perfumy – trendy 2010

Komentarze

1
  1. Za-je-bon-go!

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU