logologo
perfumy męskie

Kenzo – Kenzo Jungle pour Homme

Kenzo – Kenzo Jungle pour Homme

Zapach: Kenzo Jungle pour Homme

Marka: Kenzo (o marce)

Rodzaj: woda toaletowa (EDT)

Premiera: 1998

Nuta głowy: yerba mate, limonka

Nuta serca: gałka muszkatołowa, olejek ambretowy

Nuta bazowa: drzewo cedrowe, drzewo gwajakowe, styraks

(jak pachną nuty zapachowe Kenzo Jungle pour Homme?)Kenzo Jungle Homme

Perfumy Kenzo Jungle Homme dostępne są w perfumerii Kokai.pl

- Kenzo Jungle pour Homme – recenzja -

Perfumy Kenzo Jungle pour Homme mają zachwycająco złożony zapach. Wyraźnie czuć, jak ich aromat ewoluuje.Reklama perfum Kenzo Junlge pour Homme

Ze świeżego, intensywnie cytrusowego otwarcia zapachu wyciszonego ziołowymi akordami yerby staje się coraz bardziej pikantny, momentami niemal pieprzno-korzenny. Gałka muszkatołowa rozwija tu w pełni swe władztwo. Następnie zapach dąży w kierunku ciemnych tonów à la kadzidło: to gwajak w połączeniu ze styraksem. Na koniec osiada na gładkiej, ciepłej bazie drzewnej, która odcina się od początkowych nut kompozycji, ponieważ jest słodka swą dziwną, kadzidlaną słodyczą (gwajak po raz wtóry). Kenzo Jungle pour Homme to perfumy ciemne i ciężkie, ale cały czas pozostają świeże dzięki odświeżającej mocy gałki muszkatołowej.

Moc zapachu

Kenzo Jungle pour Homme jest intensywny, potrafi zdominować otoczenie. Tuż po aplikacji czuć go bardzo mocno (ostrzegamy nadwrażliwe nosy, by nie aplikować tych perfum za dużo!) i bardzo długo utrzymuje się na skórze: wyraźnie czuć go cały dzień, na ubraniach pozostaje aż do następnego prania.

perfumy Kenzo Jungle pour Homme

Ciemne nuty orientalne

Nos, który skomponował Kenzo Jungle pour Homme: Olivier Cresp, z upodobaniem pracuje z ciemnymi, orientalnymi nutami w męskich wodach toaletowych. Przypomnijcie sobie tylko czarną porzeczkę i olibanum z Amor Pour Homme Tentation czy kawę, paczulę i opoponax z Armani Attitude lub paczulę, heban i czarny kardamon w Black XS.

Zebra

Egzotyczny zapach dżungli podkreślają zebrowe motywy na flakonie: paski i pióropusz imitujący zebrowe włosie. Zebra Kenzo Jungle pour Homme jest trzecim z kolei zapachem w kolekcji afrykańskich zwierząt Kenzo, zaraz po słoniku  i tygrysie w damskich wodach perfumowanych Kenzo Jungle L’Éléphant i Kenzo Jungle Le Tigre.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 6.6/10 (5 votes cast)
Kenzo - Kenzo Jungle pour Homme, 6.6 out of 10 based on 5 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Salvador Dali – Salvador Dali pour Homme
  2. Angel Schlesser – Esprit de Gingembre pour Homme
  3. Ted Lapidus – Lapidus pour Homme
  4. Salvatore Ferragamo – F by Ferragamo pour Homme Free Time
  5. Salvador Dali – Le Roy Soleil pour Homme

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU