logologo
perfumy damskie

Yves Saint Laurent – Elle

Yves Saint Laurent – Elle

Zapach: Elle

Marka: Yves Saint Laurent (o marce)

Rodzaj: woda perfumowana (EDP)

Premiera: 2007

Nuta głowy: piwonia, liczi, cytryna

Nuta serca: różowy pieprz, róża, frezja, jaśminek wielkolistny

Nuta bazowa: paczula, wetiwer, olejek ambretowy, drzewo cedrowe

(tutaj dowiesz się, jak pachną nuty zapachowe Elle)perfumy cena

Perfumy YSL Elle są dostępne w perfumerii Kokai.pl

Yves Saint Laurent Elle- Elle – recenzja -

Perfumy Elle marki Yves Saint Laurent są ciężkie, paczulowe, słodkie, a zupełnie nie kojarzą się z klasycznymi pachnidłami dla dojrzałych kobiet. Celem komponujących zapach Oliviera Criespa i Jacquesa Cavalliera było opracowanie wieczorowej, ale nowoczesnej kompozycji dla kobiet młodych.

Pikantna słodycz

Perfumy Elle są wyjątkowo słodkie, a przez to bardzo kobiece, upajające. To dzięki nutom piwonii i owocu liczi, który momentami przypomina wręcz aromat owoców leśnych. Trójwymiarowości zapachowi nadaje ostra cytryna i intensywna pikantność różowego pieprzu, który cały czas jest obecny w powolnie rozwijającej się kompozycji. W bazie łączy się z drzewnymi tonami cedru, balsamicznej paczuli i piżmowo zabarwionym olejkiem ambretowym. Elle nie jest typowym „słodziakiem”. To zapach z klasą: kobiecy, ciepły, delikatny i drapieżny zarazem.Reklama perfum YSL Elle

Woda perfumowana Elle, podobnie jak wszystkie perfumy Yves Saint Laurent, jest wyjątkowo intensywna i trwała: utrzymuje się cały dzień, promienieje na skórze, rozsiewając dookoła uperfumowanej nimi kobiety słodko-pieprzną zapachową aurę.

Coco Rocha

Twarzą kampanii reklamowej YSL Elle jest Coco Rocha: wystąpiła w reklamie telewizyjnej, jej fotografie pojawiły się na plakatach Elle.

Linia zapachowa YSL Elle obejmuje wodę perfumowaną we flakonach 90 ml, 50 ml i 30 ml, balsam do ciała i żel pod prysznic.

W perfumerii Kokai.pl dostępne są dwa zestawy z produktami z linii zapachowej Elle.perfumy cena

Perfumy Elle są ciężkie, paczulowe, słodkie, a zupełnie nie kojarzą się z klasycznymi pachnidłami dla dojrzałych kobiet. Celem komponujących zapach Oliviera Criespa i Jacquesa Cavalliera było opracowanie wieczorowej, ale nowoczesnej kompozycji dla kobiet młodych.

Pikantna słodycz

Perfumy Elle są wyjątkowo słodkie, a przez to bardzo kobiece, upajające. To dzięki nutom piwonii i owocu liczi, który momentami przypomina wręcz aromat owoców leśnych. Trójwymiarowości zapachowi nadaje ostra cytryna i intensywna pikantność różowego pieprzu, który cały czas jest obecny w powolnie rozwijającej się kompozycji. W bazie łączy się z drzewnymi tonami cedru, balsamicznej paczuli i piżmowo zabarwionym olejkiem ambretowym. Elle nie jest typowym „słodziakiem”. To zapach z klasą: kobiecy, ciepły, delikatny i drapieżny zarazem.

Woda perfumowana Elle, podobnie jak wszystkie perfumy Yves Saint Laurent, są wyjątkowo intensywne i trwałe: utrzymują się cały dzień, promienieją na skórze, rozsiewając dookoła uperfumowanej nimi kobiety słodko-pieprzną zapachową aurę.

Coco Rocha

Twarzą kampanii reklamowej YSL Elle jest Coco Rocha: wystąpiła w reklamie telewizyjnej, jej fotografie pojawiły się na plakatach Elle.

Linia zapachowa YSL Elle obejmuje wodę perfumowaną we flakonach 90 ml, 50 ml i 30 ml, balsam do ciała i żel pod prysznic. W perfumerii Kokai.pl dostępne są dwa zestawy z produktami z linii zapachowej Elle.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Paco Rabanne – Paco Rabanne pour Elle EDP
  2. Intensywne perfumy na wieczór: Prada Intense
  3. Mauboussin – Pour Elle
  4. Paco Rabanne – Paco Rabanne pour Elle EDT
  5. Unikalne perfumy kwiatowe: Paco Rabanne pour Elle

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU