logologo
perfumy damskie

Versace – Vanitas

Versace – Vanitas

Zapach: Vanitas

Marka: Versace (o marce)

Rodzaj: woda perfumowana (EDP)

Premiera: 2010

Nuta głowy: limonka

Nuta serca: kwiat tiare, frezja

Nuta bazowa: bób tonka, cedr

Perfumy Versace Vanitas dostępne są w perfumerii Kokai.pl perfumy cena

- Vanitas – recenzja -

Woda perfumowana Vanitas od Versace to nowa propozycja dla poszukiwaczek luksusu haute couture. Wyrafinowany zapach kwiatowy dla kobiet powyżej 30. roku życia.Versace Vanitas perfumy

Inne niż dotychczasowe Versace

Perfumy Versace to w przeważającej większości zapachy ciepłe i niesłychanie zmysłowe, z nutą przypominającą kreacje domu mody Versace, której nie da się nazwać inaczej niż „pełna przepychu”. Z wodą perfumowaną Vanitas jest inaczej. To kompozycja kwiatowa, stonowana i zmysłowa w bardzo subtelny, świeży sposób.

Zmysłowe kwiaty

Vanitas to przede wszystkim kwiaty, początkowo bardzo świeże, trochę ostre. Z czasem łagodnieją i stają się coraz słodsze i zmysłowe. W kompozycji Vanitas wyzyskano wszystkie kremowo-promienne odcienie kwiatu tiare. W kulturze tahitańskiej jego zmysłowa woń kojarzona jest miłością i erotyzmem. Tu, w Vanitas, staje się zapachem uwodzicielskim i zmysłowym, ale powściąganym przez dużo świeższą frezję i chłodzący olejek cedrowy. Nie staje się więc zapachem perfum femme fatale, a dobrze skrojoną kompozycją kwiatową.

reklama perfum Versace VanitasPo nazwie spodziewać się można, że Vanitas będzie eskalatorem kobiecej próżności. Coś jest na rzeczy, bo Vanitas rzeczywiście ma klasę, ale to zapach o wiele bardziej stonowany niż pierwotnie się spodziewaliśmy. Zapewne dlatego, że to perfumy dla kobiet dojrzałych. Woda perfumowana Vanitas będzie bezpiecznym wyborem na każdą okazję: i do pracy, i (przy bardziej obfitej aplikacji) na wieczór.

Reklama Vanitas

Zapach jest dedykowany kobietom po 30. roku życia, a w reklamie… zaskoczenie: szesnastoletnia amerykańska modelka Lindsey Wixson. Pojawia się w reklamie telewizyjnej i na plakatach Vanitas. Sfotografował ją znany fotograf mody Craig McDean, który z Versace współpracował już przy okazji kampanii reklamowej wody toaletowej Versus 2010.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 6.5/10 (11 votes cast)
Versace - Vanitas, 6.5 out of 10 based on 11 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Współczesny dandys-meloman – Timberlake i Givenchy Play
  2. Zapachowy unikat: Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe
  3. Allessandro dell’Acqua
  4. Annick Goutal – Grand Amour
  5. Świeże kwiaty i zmysłowe piżmo: Grand Amour od Annick Goutal

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU