logologo
perfumy damskie

Loewe – Quizas, Quizas, Quizas

Loewe – Quizas, Quizas, Quizas

Zapach: Quizas, Quizas, Quizas

Marka: Loewe

Rodzaj: woda toaletowa (EDT)

Premiera: 2007

Nuta głowy: cytryna, czarna porzeczka, borówki

Nuta serca: jaśmin, róża bułgarska

Nuta bazowa: wanilia, miód, paczula, bursztyn, drzewo sandałowe

Perfumy Loewe Quizas, Quizas, Quizas dostępne są w perfumerii Kokai.pl perfumy cena

- Quizas, Quizas, Quizas – recenzja -

logo Loewe

Choć już 4 dekady jest dobrze znana na całym świecie, w Polsce hiszpańska marka Loewe znana jest głównie ze swych luksusowych wyrobów skórzanych i kolekcji odzieży prêt-à-porter. Jedynie nieliczni koneserzy perfum znają zapachy Loewe. A szkoda, bo perfumy Loewe to prawdziwa przygoda w świecie naprawdę oryginalnych zapachów perfum. Jednym z unikatów marki Loewe jest woda toaletowa Quizas, Quizas, Quizas.

Oryginalne perfumy

Perfumy dobrej jakości rozwijają swój zapach stopniowo: po kolei wyczuć można jego ewoluowanie od nuty głowy przez nutę serca aż po nutę bazową. Woda toaletowa Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe nie ma z tym nic wspólnego, ale nie dlatego że ma kiepską jakość. Wręcz przeciwnie. Aromat perfum Quizas, Quizas, Quizas przechodzi o wiele więcej metamorfoz, a w dodatku są to tak kontrastowe przemiany, że aż trudno uwierzyć, że to zapach tych samych perfum.perfumy Loewe Quizas Quizas Quizas

Zapach nie jedno ma oblicze

Woda toaletowa Quizas, Quizas, Quizas tuż po aplikacji to niesamowicie odświeżające, suche cytrusy. Po kilkunastu minutach całkowicie zmieniają front, stając się zdecydowanym zapachem słodkich owoców, które od świeżych stają się coraz bardziej słodkie, jakby obtoczone w miodzie, by przejść w mocną woń jaśminową. Z początku jest to po prostu intensywny zapach kwiatowy, ale ten z kolei przeradza się w coraz bardziej wyczuwalne piżmo. Na koniec wpada w fenomenalną nutę bazową, która, w zestawieniu z początkowym kierunkiem, w jakim zmierzał zapach perfum Quizas, Quizas, Quizas, jest tak zaskakująca i hipnotyczna, że zasługiwałaby na osobny artykuł.

Orientalna nuta bazowa

Baza Quizas, Quizas, Quizas rozwija się bardzo późno, po ok. 2 godzinach od aplikacji. Tworzą ją głębokie tony orientalne: niesamowicie ciemna woń paczuli (dla osób nieprzyzwyczajonych do intensywnych perfum orientalnych być może zbyt ciemna), czyli intensywne akordy kadzidlane, słodko korzenne, o silnie metalicznym zabarwieniu. Warto zauważyć, że tak metaliczna paczula w perfumach zdarza się rzadko. Ale paczulowa baza nie sprawia wrażenia agresywnej dzięki powściągającemu ją miękkiemu sandałowcowi i promiennej linii miodowo-waniliowej. Cała kompozycja jest dość mocna i długo utrzymuje się na skórze i ubraniach (zasługa paczuli!).

Pure Poison, Armani Code, Euphoria

Jeśli ktoś chciałby szukać jakichś podobieństw w innych perfumach, podpowiedzieć możemy, że wodę toaletową Quizas, Quizas, Quizas komponowali Emilio Valeros i Carlos Benaim. Pierwszy z nich jest może mniej znany, bo komponował głównie dla Loewe, za to nazwisko drugiego nosa, Benaima, pojawiało się nie raz przy okazji omawiania najgłośniejszych kompozycji perfum orientalnych: Pure Poison, Armani Code czy Euphoria. Porównać można, być może znajdziecie drobne podobieństwa, ale jako całość woda toaletowa Quizas, Quizas, Quizas to z pewnością unikat. Wart przetestowania choćby dla przeżycia tej niesamowitej zapachowej przygody. Wielbicielki perfum orientalnych, do dzieła!

Reklama perfum Loewe Quizas Quizas QuizasWarto zobaczyć

Na koniec można dodać tylko, że reklama telewizyjna Quizas, Quizas, Quizas i dłuższy filmik reklamowy są tak samo zachwycające jak sam zapach perfum.

Woda toaletowa Quizas, Quizas, Quizas od Loewe dostępna jest w perfumerii Kokai.pl w testerze perfum 100 ml. cena perfumy

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)
Loewe - Quizas, Quizas, Quizas, 8.4 out of 10 based on 5 ratings

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Loewe – Agua de Loewe
  2. Agua de Loewe Mediterraneo – nowe perfumy na lato od Loewe
  3. Loewe – Agua de Loewe Mediterraneo
  4. Loewe – Quizas, Quizas, Quizas Pasión
  5. Zapachowy unikat: Quizas, Quizas, Quizas marki Loewe

Oceń ten zapach

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU