logologo

Perfumy na uroczysty wieczór

Perfumy na uroczysty wieczór

Na wieczornych spotkaniach formalnych perfumy powinny być dostosowane do eleganckiego stroju. W takich sytuacjach sprawdzają się wyrafinowane mieszanki szyprowe i orientalne w postaci cięższych wód toaletowych i perfumowanych. Musisz jednak pamiętać, że kiedy twój zapach jest intensywnie odczuwany przez otoczenie, szczególnie ważne jest, by był odpowiednio dobrany do wieku, miejsca i towarzystwa, z którym się spotykasz.

Na eleganckim balu wyróżnią cię korzenno-kwiatowe wonie Code pour Femme Elixir marki Giorgio Armani. Dzięki szlachetnym drzewnym i miodowym akcentom ich aromat jest ciepły i suchy, przyjemnie rozgrzewający, utrzymany w eleganckim tonie. Dojrzałe kobiety mogą sobie pozwolić na nieco cięższą toaletę i użyć np. Yves Saint Laurent – Opium Eau d’Orient . Z wiekiem skóra staje się coraz bardziej sucha i słabiej eksponuje zapachy. Mężczyznom proponujemy odstąpić od nawyków używania zapachów drzewnych, które stosowne są raczej w pracy. Na wielkie wyjście lepiej użyć niesztampowych połączeń nut aromatycznych. Bardzo ciekawy jest Mont Blanc – Exceptionel: pachnie intensywnie, lecz nie agresywnie, a przede wszystkim niekonwencjonalnie. Kojące nuty ziołowe rozwijane są przez aromaty korzenne i zwierzęce z dodatkiem kawy. Nawet kilka godzin po użyciu pozostaje słodko-dymna, szalenie elegancka woń.

Do teatru należy ubrać się w zapach także dystyngowany, ale dyskretny, taki, by nie przeszkadzał siedzącym obok ciebie widzom. Wówczas warto użyć wody toaletowej, bo ma lżejszą woń, ale wybrać taką, która będzie miała eleganckie nuty zapachowe. Np. Bulgari – Notte – mieszanka aromatów korzennych, słodkich kwiatowych i gorzkich kadzidlanych oraz czekoladowych. To wyrafinowany zapach dla kobiet młodych i w średnim wieku. Starszym paniom polecamy mocniejsze wody perfumowane, np. Parfum Sacre marki Caron, kompozycję korzenno-kwiatową osnutą na bazie mirry, mimozy i wanilii. Subtelnie podkreśla dojrzałą kobiecość. Rozwija bukiet powoli, po kilku godzinach dominują dostojne słodko-dymne akordy kadzidlane. Najlepiej spryskiwać się nią co najmniej godzinę przed wyjściem z domu.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Perfumy do restauracji
  2. Perfumy do stroju sportowego
  3. Perfumy na spotkania nieformalne
  4. Intensywne perfumy na wieczór: Prada Intense
  5. Perfumy na dzień a perfumy na wieczór

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU