logologo

Jak aplikować perfumy opalizujące? Euphoria Luminous Lustre – Calvin Klein

Jak aplikować perfumy opalizujące? Euphoria Luminous Lustre – Calvin Klein

Opalizujące kosmetyki do pielęgnacji lub  makijażu nie są niczym rzadkim, ale opalizujące perfumy – to dopiero rewolucja. Euphoria Luminous Lustre od Calvina Kleina łączy cechy wysokiej klasy wody perfumowanej i balsamu opalizującego.

Opalizująca formuła

Euphoria Luminous Lustre ma zapach identyczny jak Euphoria w wersji podstawowej, ale jej konsystencja jest gęstsza, ponieważ opalizująca formuła zawiera połyskujące mikrodrobinki – zostawia na skórze film w postaci mieniącej się poświaty. Perłową Euphorię określić można jako kosmetyk do makijażu ciała perfumowany olejkami zapachowymi najwyżej jakości.

Jak aplikować Euphorię Luminous Lustre?

Przed aplikacją flakonik należy wstrząsnąć, a perfumami spryskiwać jedynie ciało, by nie pozostawić na ubraniach mieniących się refleksów. Ze względu na przeznaczenie inne niż zwykłych perfum zapach perłowej Euphorii jest lżejszy niż Euphorii klasycznej. Dzięki temu można ją obficie aplikować we wszystkich miejscach na ciele, którym chce się nadać blasku. Nakładając balsam opalizujący można pozwolić sobie na wsmarowanie go w całe ciało, ponieważ nie zawiera intensywnych olejków zapachowych. W przypadku perłowej Euphorii, która jest wodą perfumowaną, lepiej ograniczyć się do kilku najbardziej eksponowanych miejsc na ciele.Euphoria Luminous Lustre Calvin Klein

Zmysłowy blask

Euphoria Luminous Lustre doskonale podkreśla opaleniznę. Połyskujący płyn delikatnie odbija światło, mieniąc się na skórze. Warto użyć perłowej Euphorii przed wyjściem na imprezę, do eleganckiego stroju. Wypróbuj następujący trik: spryskaj opalizującą Euphorią dłonie i obficie zaaplikuj perfumy na ramiona i obojczyk. Resztę kosmetyku rozetrzyj w dłoniach, następnie delikatnie wklep ją w dekolt i przeczesz rękoma włosy. Teraz wystarczy już tylko dokładnie umyć ręce i efektowne uzupełnienie kreacji gotowe. Rozświetlone partie ciała nadadzą sylwetce smuklejszego wyglądu, włosy wydadzą się lśniące, a uperfumowana w ten sposób kobieta będzie roztaczać dookoła siebie zmysłowy orientalno-kwiatowy zapach.

Sprawdź nuty zapachowe wody perfumowanej Euphoria Luminous Lustre tutaj.

Perfumy Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre dostępne są w perfumerii Kokai.pl.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Wpisy o podobnej tematyce:

  1. Calvin Klein – Eternity for Men Summer 2011
  2. Perfumy na lato a perfumy na zimę
  3. Perfumy po plażowaniu
  4. Calvin Klein schodzi do metra…
  5. Jak zwiększyć trwałość zapachu perfum?

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU