logologo

Linie zapachowe

Linie zapachowe

Zapach jest jak muzyka – wszystkie nuty składające się na całość kompozycji współgrają ze sobą. Twój zapach powinien być tak samo harmonijny. Wprowadzenie do aromatycznej etiudy jakichkolwiek nowych akordów powinno być przemyślane. Wszystkie kosmetyki, jakich używasz, muszą do siebie pasować. By uniknąć katastrofalnych w skutkach dysonansów, obierz jedną linię doboru zapachów – linię zapachową.

Kosmetyki z jednej linii zapachowej to serie produktów aromatyzowanych tymi samymi nutami zapachowymi. Emitowane są przez większość marek. W skład takiej kolekcji wchodzić mogą:

 • woda toaletowa lub perfumowana
 • dezodorant (w aerozolu, w sztyfcie bądź w kulce)
 • krem lub balsam do ciała
 • żel pod prysznic
 • krem do rąk
 • woda lub balsam po goleniu

– wszystkie o tym samym zapachu. Używanie jednocześnie kilku produktów z tej samej linii aromatycznej jest dobrym sposobem na wyeksponowanie ulubionego zapachu: harmonizujące ze sobą wonie łączonych kosmetyków nie będą się kłócić, a ich trwałość zostanie zwiększona.

Serie zapachowe najczęściej sprzedawane są jako zestawy perfum. Takie komplety to duże ułatwienie dla konsumentów – zestawy są łatwiej dostępne i tańsze niż produkty kupowane pojedynczo, a w dodatku są pięknie opakowane, z pewnością będą stanowić efektowny prezent. Niekiedy zawierają dodatkowe gadżety: kosmetyczki, kuferki, torby, lusterka, karty do gry itd. Wchodzące w skład zestawu kosmetyki dobierane są w najróżniejszych połączeniach, np.:

Zestawy z perfumami dla kobiet:

Zestawy z perfumami dla mężczyzn:

To tylko mała cząstka zestawów dostępnych na rynku. Zwróć uwagę, że kosmetyki z tej samej serii oferowane są w różnych pakietach: z perfumami we flakonach o mniejszej lub większej pojemności; w niektórych zestawach ten sam zapach jest wodą toaletową, w innych wodą perfumowaną; raz do perfum dodawany jest balsam i żel pod prysznic, innym razem dezodorant.

VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Linie zapachowe, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Wpisy o podobnej tematyce:

 1. Święto Miłości w Kokai.pl – tanie perfumy na walentynki – do 20 II 2011
 2. Nuty zapachowe
 3. Tanie perfumy – Promocja Jesienna w perfumerii Kokai.pl
 4. Promocja na powitanie wiosny – zniżki 70 zł i 50 zł – tylko 21 marca
 5. Perfumy po plażowaniu

Komentarze

2
 1. Szukam wyjatkowych nut. Czy ktoś temu sprosta. Chciałbym nuty – morela,brzoskwinia,bergamota,helitrop,konwalia,róża. Drzewo sandałowe,cynamon,cedr.

 2. Czy wogóle możliwe aby sie to komuś udało. Pozatym potrzebuje także kłącze irysa,jaśmin,ambra,piżmo,wanilia w jednym flakoniku.

Skomentuj

logo
logo
Powered by THEY.PL | Designed by ORTOGRAFIKA.EU